האימון הקבוצתי

האימון הקבוצתי ב-SelfCare מומלץ לכל מי שמרגיש צורך לשפר את איכות הבריאות שלו, תוך השתתפות פעילה באחת או יותר מהקבוצות שלנו בתחומים של תזונה, ספורט וחוסן בריאותי רגשי יחד עם אנשי מקצוע מעולים ומעטפת טכנולוגית המנגישה עבורך את המידע והמשימות מהמפגשים השונים בהתאם לתוכנית הבריאות שלך.

איך מתקיים האימון הקבוצתי?

על מנת לאפשר לך בריאות פרואקטיבית אמיתית עם מגוון אפשרויות מקבילות ומשלימות אנחנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון הקבוצות שלנו, המתקיימות בכפר מל"ל באווירה ביתית ופסטורלית. ניתן להשאיר פרטים להרשמה לקבוצות שלנו דרך אתר האינטרנט ואנו נחזור אליכם על מנת להבין את הצרכים שלכם ולצרף אתכם אלינו. לאחר ההרשמה והורדת האפליקציה נבקש ממך למלא שאלון בריאות שיעזור לנו להכיר אותך ולאחר מכן ניתן יהיה להירשם לכל אחת מהקבוצות שאנו מציעים.

מה אקבל בקבוצות ומה הערך המוסף עבורי?

אנחנו מודעים לכך שעל מנת להתמיד בבריאות פרואקטיבית צריך להתחשב בתהליך המתמיד של ההתפתחות האישית ולבחור את הקבוצות המתאימות עבורך. בכל תקופה יש צורך בהתאמות ושילובים של מגוון תחומים תוך מיקוד בתוכנית הבריאות האישית שלך, שימוש באפליקציה ותמיכה אישית לאורך הדרך. הקבוצות שלנו מתקיימות באווירה משפחתית על ידי אנשי מקצוע ומנחי קבוצות מעולים ומאפשרים לכל אחד להתקדם בהתאם למטרות האישיות שלו.

הקבוצות שלנו: הרזיה והרגלי אכילה נכונים ומותאמים, ReMind - תזונה ותודעה בשיטת NLP , אורח חיים בריא משפחתי בכיף, מיינדפולנס וחוסן רגשי- מבוא, מיינדפולנס- קבוצת תרגול וקבוצת כושר, ספורט ותנועה עם ענבר.

האם מצאת את התשובה שלך?